Optolite 1 Gbps Bidi SFP Transceiver: 20 km, 1490/1310 nm (Cisco)

Product Item Number: 355-0703000001c


    Produktinformasjon transceiver

    Hastighet/er
    1 Gbps
    Type

    Connector

    Avstand/er
    20 km
    Bølgelengde/r
    TX: 1490nm
    RX: 1310nm
    Funksjonalitet
    Støtte for DDM (Digital Diagnostic Management) i henhold til SFF-8472 
    Kompatibilitet
    Cisco og utstyr som ikke krever koding