Optolite 1 Gbps bidi SFP transceiver: 20 km, 1310/1550 nm (Cisco)


tx=1310/rx=1550nm, DDM


Produktinformasjon transceiver

Hastighet/er
1 Gbps
Type

Connector

Avstand/er
20 km
Bølgelengde/r
TX: 1310nm
RX: 1550nm
Funksjonalitet
Støtte for DDM (Digital Diagnostic Management) i henhold til SFF-8472 
Kompatibilitet
Cisco og utstyr som ikke krever koding