Optolite 10 Gbps SFP+ Single-Mode Transceiver, 70 km (Cisco)

Product Item Number: 355-0704000004c


    Produktinformasjon transceiver

    Hastighet/er
    10 Gbps
    Type
    SM
    Connector

    Avstand/er
    70 km
    Bølgelengde/r
    1550nm
    Funksjonalitet
    Støtte for DDM (Digital Diagnostic Management) i henhold til SFF-8472 
    Kompatibilitet
    Cisco og utstyr som ikke krever koding