CTS HES-3112W2A-CL-DR

Product Item Number: 361-0301000007


    Produktinformasjon mediakonverterer

    Porter
    LAN:
    2 Dual Personality 10/100/1000Base-T + 100/1000Base-X Auto-Sensing SFP Slot
    WAN:
    100/1000Base-X Auto-Sensing Single Mode
    Retning
    Bidi
    Bølgelengder
    TX: 1310 nm
    RX: 1550 nm
    Maskinvarespesifikasjoner
    Non-blocking Switch Fabric
    Store and Forward Switching Mechanism
    Auto Crossover for MDI/MDI-X in TP Port
    Auto Negotiation in TP Port
    Half/Full Duplex Mode Operation
    9K Bytes Jumbo Frame
    MAC Address Table: 2K
    VLAN ID: 4K
    Priority Queues: 4 Queues
    Fiber Port 100/1000Mbps Auto-Sensing
    Automatisk deteksjon av kobber eller fiber
    Standarder
    802.3 10Base-T
    802.3u 100Base-TX/FX
    802.3ab 1000Base-T
    802.3z 1000Base-X
    802.1q Tag VLAN
    802.3x Flow Control
    Svitsj-funksjonalitet
    IEEE 802.1Q Tag VLAN
    Q-in-Q VLAN Stacking
    QoS basert på P-bit, VLAN og DSCP
    Båndbreddekontroll
    Administrasjon
    Telnet-kommandolinjegrensesnitt (CLI)
    SNMP Management Support
    SNMP v1/v2c
    DHCP-klient
    DHCP auto provision 
    Sikkerhet
    Broadcast Storm Control
    IP Source Binding
    DHCP Snooping (Server Trust Port)
    SSH
    Strøm
    Eksternt strømadapter
    AC input: 100VAC~240VAC
    Frekvensområde: 50~60Hz
    DC output rating: 12VDC
    Strømforbruk:
    AC-side: 4.8W (maks.)
    DC-side: 3.3W (maks.)
    Størrelse
    180 x 130 x 30mm, 230 gram (uten kabelbrett/tray)
    Produktdatablad
    Last ned produktdatablad
    Firmware
    Last ned firmware
    Mer informasjon
    CTS HES-3112-CL-DR på produsentens nettsted