CTS HET-3012W2A(SM-10)-DR v3 uadministrert mediakonverterer, 10 km


    Dual rate, bølgelengder 1310/1550 nm.


    Produktinformasjon mediakonverterer

    Porter
    1 10/100/1000Base-TX (RJ45)
    1 100/1000Base-X
    Retning
    Bidi
    Bølgelengder
    TX: 1310 nm
    RX: 1550 nm
    Standarder
    802.3 10Base-T
    802.3u 100Base-TX/FX
    802.3ab 1000Base-T
    802.3z 1000Base-X
    802.3x Flow Control
    Maskinvarespesifikasjoner
    Auto-Negotiation in TX port
    MDI/MDIX Auto-Crossover
    2K MAC Address Table
    128K Memory Buffer
    Ethernet-funksjonalitet
    9K Bytes jumbo frame
    Flow Control
    Store and Forward Switching Mechanism
    Strøm
    Strømadapter
    AC input: 100VAC~240VAC
    Frekvensområde: 50~60Hz
    DC output: 12V, 1A
    Strømforbruk:
    AC-side: 4.57W
    DC-side: 3.36W
    Størrelse
    160 x 116 x 45mm, 570 gram shipping-vekt
    Kabelbrett/tray er innebygd.
    Produktdatablad
    Last ned produktdatablad
    Mer informasjon
    CTS HET-3012-DR på produsentens nettsted