CTS SFP-31FC(SM-10)-DR 1,25 Gbps dual rate transceiver, 10 km


1310nm. DDMI


Produktinformasjon transceiver

Hastighet/er
100/1000 Mbps
Type
SM
Connector
LC
Avstand/er
10 km
Bølgelengde/r
1310nm
Funksjonalitet
Støtte for DDM (Digital Diagnostic Management) i henhold til SFF-8472 
Mer informasjon
CTS SFP-31-DR på produsentens hjemmeside