CTS SFP-31FC SX LC 850nm 550m

Product Item Number: 361-0702000004


    Produktinformasjon transceiver

    Hastighet/er
    1000 Mbps
    Type
    MM
    Connector
    LC
    Avstand/er
    550 meter
    Bølgelengde/r
    850nm
    Funksjonalitet
    Støtte for DDM (Digital Diagnostic Management) i henhold til SFF-8472 
    Mer informasjon
    CTS SFP-31-DR på produsentens hjemmeside