CTS SFP-31W2A 1,25G bidi 1310/1550nm 10km

Product Item Number: 361-0703000003


    Produktinformasjon transceiver

    Hastighet/er
    1 Gbps
    Type
    WDM
    Connector
    LC
    Avstand/er
    10 km
    Bølgelengde/r
    TX: 1310nm
    RX: 1550nm
    Funksjonalitet
    Støtte for DDM (Digital Diagnostic Management) i henhold til SFF-8472 
    Mer informasjon
    CTS SFP-31 på produsentens hjemmeside