CTS SFP-31W2A-DR 1,25 Gbps bidi dual-rate transceiver, 20 km


1310/1550 dual-rate


Produktinformasjon transceiver

Hastighet/er
100/1000 Mbps
Type
WDM
Connector
LC
Avstand/er
20 km
Bølgelengde/r
TX: 1310nm
RX: 1550nm
Funksjonalitet
Støtte for DDM (Digital Diagnostic Management) i henhold til SFF-8472 
Mer informasjon
CTS SFP-31-DR på produsentens hjemmeside