CTS SFP-31W2B 1,25 Gbps bidi, 20 km


    LC 20KM TX: 1550, RX: 1310


    Produktinformasjon transceiver

    Hastighet/er
    1,25 Gbps
    Type
    WDM
    Connector
    LC
    Avstand/er
    20 km
    Bølgelengde/r
    TX: 1550nm
    RX: 1310nm
    Funksjonalitet
    Støtte for DDM (Digital Diagnostic Management) i henhold til SFF-8472
    Mer informasjon
    CTS SFP-31 på produsentens hjemmeside