Zyxel AX7501 konfigurert for kunde


    Konfigurert for din bedrift etter avtale med Eye Networks.


    Odoo - Eksempel 1 for tre kolonner

    Støtte for 802.11ax

    AX7501 er en del av Zyxels nye produktportefølje med støtte for 802.11ax Mer om denne satsingen kan du lese på Zyxels nettsted her.

    Odoo - Eksempel 1 for tre kolonner

    OPAL: Zyxels eget operativsystem

    Zyxels Linux-baserte operativsystem OPAL brukes nå på alle nye CPEer fra selskapet. Dette gir større forutsigbarhet i feature-sett, bugfikser og versjonering.

    Odoo - Eksempel 1 for tre kolonner

    Aktiv og passiv fiber

    AX7501-B0 støtter 10GbE Ethernet LAN med SFP+ for 10G aktiv fiber. Produktet migrerer elegant fra dagens GPON-installasjoner til neste generasjon symmetriske PON-løsninger med 10G.

    Produktinformasjon fibergateway

    Porter1 10GbE LAN RJ45-port (10000/1000/100 Mbps)
    4 1GbE LAN RJ45-porter: (1000/100 Mbps)
    2 FXS RJ11 (6P2C)-porter for VoIP
    1 USB 3.0-port
    Trådløse standarder og funksjoner4x4 802.11ax
    802.11 b/g/n/ax 2,4 GHz
    802.11 a/n/ac/ax 5 GHz
    Wireless Protected Setup (WPS)
    WPA/WPA2 (WiFi protected access) 
    Inntil 4 SSID
    Nettverksfunksjonalitet og QoS802.1D transparent bridge
    802.1D basic spanning tree
    Static route/DNS route/policy route
    Static routing, dynamic routing Routing Information Protocol (RIP) 
    DNS entry
    Dynamisk DNS
    IGMP
    OPAL operativsystem 
    VLAN group 
    Interface grouping
    VLAN 802.1Q
    CoS 802.1p
    QinQ VLAN
    802.1p priority
    SP/WRR/SP+WRR
    Broadcast storm control
    10G AE-compliance
    Class B+ type PMD
    DS/US-hastighet: 10,3125/10,3125 Gbps
    Bølgelengder: 1330 nm (DS) og 1270 nm (US)
    Rekkevidde 10 km
    PON-complianceITU-T G.9807.1/G.988 GPON standard
    Class B+ type PMD
    DS/US-hastighet: 9,95328/9,95328 Gbps
    Bølgelengder: 1577 nm (DS) og 1270 nm (US)
    Rekkevidde 20 km
    VoIP/telefon-funksjonalitetCodec: G.711 a/u, G.722, G.726
    DTMF tone: detection and generation
    Internsamtale
    T.30/T.38/G.711 fax mode
    Samtale venter
    Viderekoble samtale (alltid, når opptatt, når ikke svar)
    Overføre samtale (Blind, Consult OnHold, Attendant)
    Treveis telefonkonferans
    Andre samtale / legg til en utgående samtale
    Bytt mellom 2 aktive samtaler
    AdministrasjonTR-069
    WEB/TELNET (CLI)
    OMCI (G.988)
    Firmware-oppgradering via FTP/TFTP/ HTTP
    SikkerhetBrannmur for statisk pakkeinspeksjon (SPI)

    Annen funksjonalitetUSB-basert fildeling
    Strøm12 V DC 3.5 A
    Størrelse250 x 187 x 32 mm
    473 gram
    ProduktdatabladKommer
    Mer informasjonMer om Zyxels portefølje av WiFi 6-produkter