Zyxel PMG1005-T20B GPON ONU


Optical Network Unit med 1 GbE LAN-port


Produktinformasjon GPON Optical Network Unit / Single Family Unit

Porter
1 Gigabit Ethernet LAN-port (RJ45)
1 Giga optical interface (SC/APC)
Spesifikasjoner
ITU-T G.984/ G.988 GPON standard: Class B+ type PMD
Overføringsrate: 2,488 Gbps (DS) / 1,244 Gbps (US)
Bølgelengder: 1490 nm (DS) / 1310 nm (US)
Rekkevidde 20 km
Dynamisk båndbreddeallokering (DBA)
Konfigurerbar AES DS and FEC DS/US
GPON Encapsulation Method (GEM) støtter Ethernet-pakke
GEM header removal/insertion and data extraction/segmentation (GEM SAR) Fleksibel mapping mellom TCON og GEM Port
Inntil 4 T-CONs med priority queues (US)
Lag 2 nettverksfunksjonalitet
MAC-adresselæring
MAC-filtrering
Multicast Transparent
IPV6 address transparent
Multicast
IGMP v1/v2/v3 Snooping
IGMP Immediate Leave
IPv6 MLD v1/v2 snooping 
VLAN
VLAN IEEE 802.1Q
Ethernet port based VLAN tag and un-tag
Protocol based VLAN support
1:1 VLAN, N:1 VLAN, VLAN transparent bridge
LAN port-based VLAN tag add and tag removal
Q in Q VLAN
QoS
802.1p priority with 4 queues
Flow mapping base on 802.1p/VLAN ID
Administrasjon
Standard OMCI (ITU-T G.984.4)
Telnet (CLI)
Web-grensesnitt (HTTP)
Firmwareoppgradering via FTP/TFTP/HTTP
Strøm
12 V DC / 0.5A
Størrelse
109,4 x 83,6 x 36,5 mm, 113 gram
Produktdatablad
Last ned produktdatablad